BÍLÁ VÍNA / WHITE WINES

0,2 l

Malvasia (Španělsko, suché víno)

54,-

0,2 l

Pinot Grigio (Itálie)

62,-

0,1 l

Prosecco D.O.C

40,-

     

ČERVENÁ VÍNA / RED WINES

0,2 l

Tempanillo (Španělsko, suché víno)

54,-

     

BÍLÁ VÍNA / WHITE WINES

0,75 l

Müller Thurgau
jakostní - polosuché, Vladimír Tetur - Velké Bílovice

195,-

Oblíbené víno pro jemnou pikantní chuť a vůni po mandlích a vanilce s typickou hořčinkou, nižší kyselinkou a krásnou žlutozelenou barvou.
Fine spicy muscatel bouquet combines with a lower content of acids. Due to its delicious, harmonic taste, this wine is very much favoured and sought-after.

0,75 l

Pinot Chardonnay
zemské - suché, Vinařství Sedlák - Velké Bílovice

245,-

Výrazné víno v chuti kořenité, extraktivní, plné, harmonické s vyšším obsahem kyselin. Najdeme v něm široké spektrum vůní od typu rozkvetlé louky, lískového ořechu, ale až po medové tóny.
Distinctive wine in taste spicy, extractive, full, harmonious with higher acidity. We find in him a broad spectrum of aromas from the type of flowering meadows, hazelnut, but after honey tones.

0,75 l

Rulandské šedé
kabinet - suché, František Mádl - Velké Bílovice

315,-

Pochází z Francie, vzniklo pupenovou mutací z Rulandského modrého. Je plné, extrakční, kořenité, s nižší kyselinou než Rulandské bílé. Květnatá vůně, někdy až tropicky ovocná.
From France, came bud mutation of Pinot Noir. It is full, extractive, spicy, with less acid than Pinot Blanc. Flowery fragrance, sometimes tropical fruit.

0,75 l

Sauvignon
kabinet - suché, Vladimír Tetur - Velké Bílovice

295,-

Původ odrůdy je Francie. Vína jsou plná, kořenitá a aromatická, zelenožluté barvy. Celá škála vůní nás vede od kopřivové, travnaté, ovocné (broskev, černý rybíz) až po vůni černého bezu.
France is the origin of the variety. The wines are full bodied, spicy and aromatic, green and yellow. A full range of aromas leads us from nettle, grass, fruit (peach, black currant) up to the smell of elderberries

0,75 l

Ryzlink rýnský
VOC - suché, Vinařství Blatel - Blatnice

335,-

Víno světle žluté barvy se zelenkavými odlesky s vůní akátu, lipového květu, s jemnými tóny bílé broskve, meruňky, hrušky až jemnou medovostí.
Wine is light yellow color with greenish tinges with aromas of acacia, linden blossoms with delicate hints of white peaches, apricots, pears until soft honey tones.

     

RŮŽOVÁ VÍNA / ROSÉ WINES

0,75 l

Rosé Zweigeltrebe
pozdní sběr - suché, Vinařství Kosek - Mikulov

275,-

Kombinace odrůd Svatovavřinecké a Frankovky, která byla vyšlechtěna dr.Fritzem Zweigeltem v roce 1922. Jedná se o svěží víno s pikantní ovocnou vůní a chutí po lesních plodech.
Combination of varieties St. Laurent and Lemberger, who was bred dr.Fritzem Zweigelt in 1922. It is a fresh wine with a spicy fruit aromas and flavors of forest fruits.

     

ČERVENÁ VÍNA / RED WINES

0,75 l

Rulandské modré
výběr z hroznů - suché, Vinařství Kosek - Mikulov

335,-

Víno má cihlový až bledě rubínový odstín, ovocité tóny ve vůni a sametovou chuť bez výrazných tříslovin připomínající černé třešně a hořkou čokoládu.
Wine has a brick to pale ruby hue, fruity tones in the aroma and velvety taste without strong tannins reminiscent of black cherries and dark chocolate.

0,75 l

Merlot
výběr z hroznů - suché, Vinařství Blatel - Blatnice

335,-

Merlot plný síly,plné aroma zralých třešní a černého rybízu. Je měkké, kulaté, šťavnaté a vyrovnané s nižší kyselinkou a velmi jemným tříslem, které ještě zráním měkne.
Merlot full of energy, full of aromas of ripe cherry and black currant. It is soft, round, juicy and balanced with lower acidity and very fine tannins that are still maturing soften.

     

Bílá vína - white wines - Světová vína

0,75 l

Pinot Grigio IGT
suché, Vitis Nostra - Veneto - Itálie

245,-

Je oblíbené, typické víno pro sever Itálie. Víno světle žluté barvy s jemnými odlesky. Lehčí, svěží víno s vyrovnanou kyselinkou. Víno má svůj čistý, ovocný charakter bílých hroznů s tóny květů a citrusových plodů. Příjemné a lahodné Pinot Grigio na celý den.
It is a dry and elegant wine with notes of soft, ripe tropical fruits and a lingering finish. Balanced and being fresh, well-balanced and lingering on the palate.

0,75 l

Sauvignon IGP
suché, Donatien Behuaud - Val de Loire - Francie

325,-

Barva je světle žlutá. Osloví intenzivní vůně evokující zimostráz, černý rybíz, grapefruit a mučenku. Chuť je svěží, aromatické a mimořádně jemné. Víno je díky vápencové půdě příjemně minerální, se silným květinovým aroma.
Color is pale yellow. Addresses intense aroma reminiscent of honeysuckle, black currant, grapefruit and passion fruit. The taste is fresh, aromatic and extremely jemné.Příjemně mineral, with a strong floral aroma.

0,75 l

Riesling
suché, Weingut Pleil - Weinviertel DAC - Rakousko

345,-

Komplexní Riesling v moderním střihu, suchý a expresivní, jemně kulatý a elegantní na patře. Vůně a chuť zobrazuje žluté broskve, s jemnou nuancí tropického ovoce a dlouhou minerální dochutí.
Complex Riesling in modern cut, dry and expressive, finely round and elegant on the floor. The aroma and flavor shows yellow peaches, with a delicate nuance of tropical fruit and a long mineral aftertaste.

     

Červená vína - red wines - Světová Vína

0,75 l

Montepulciano DOC
suché, Vitis Nostra - Veneto - Itálie

245,-

Víno příjemné vůně, s rozpoznatelným aroma třešní a rybízu. Na chuti jemně sametové, s elegantním tělem a tóny červeného ovoce. Toto víno si musí každý zamilovat pro jeho jiskřivost.
Wine with a pleasant smell, with a recognizable aroma of cherries and currants. The taste is deliciously velvety, with an elegant body and tones of red fruit. This wine must love each other for its sparkle.

0,75 l

Chianti Caligiano DOCG
suché, Tenute Silvio Nardi - Toscana - Itálie

325,-

Příjemné Chianti z Toskánska v odrůdové skladbě 90% Sangiovese - 5% Colorino - 5% Merlot . V barvě je toto víno rubínové. Ve vůni i chuti je víno měkké a vyvážené, s příjemně ovocitými tóny. Výborný průvodce k těstovinám, pizze a dalším italským specialitám.
Chianti is the world-famous Tuscan wine. Brilliant ruby-red in colour, it is vibrant, soft and highly fragrant. Grape Varietals: 90% Sangiovese - 5% Colorino - 5% Merlot.

0,75 l

Merlot d‘OC
suché, Mommesin - Languedoc- Roussillon - Francie

325,-

Delikátní Merlot z jižní Francie. Víno má jemné třísloviny, elegantní tělo a harmonický buket. Rubínová barva, příjemná ovocná chuť s aroma zralých třešní, ostružin, černého rybízu, doplněná jemnou kořenitostí.
Delicious Merlot from southern France. Wine has fine tannins, elegant body and harmonious bouquet. Ruby color, pleasant fruity taste with aromas of ripe cherries, blackberries, blackcurrant, supplemented with fine spiciness.