BÍLÁ VÍNA / WHITE WINES

0,15 l

Chardonnay (Francie)

58,-

0,15 l

Pinot Grigio (Itálie)

58,-

0,1 l

Prosecco D.O.C

40,-

     

ČERVENÁ VÍNA / RED WINES

0,15 l

Merlot (Francie)

58,-

     

ŠAMPAŇSKÉ A PROSECCO

0,75 l

Prosecco Treviso D.O.C.

355,-

0,75 l

Mumm Cordon Rouge

1 490,-

     

BÍLÁ VÍNA / WHITE WINES

0,75 l

Pinot Grigio DOC – Sacchetto

375,-

Je to velice jemné víno s vyrovnanou ovocností, vyváženou kyselinou a elegancí. Vůní připomíná citrónové květy. Může se pít jako aperitiv, ale hlavně je oblíbené k rybím pokrmům.
It is a very fine wine with balanced fruit, balanced acid and elegance. The fragrance resembles lemon blossoms. It can be served as an aperitif, but it is especially popular for fish dishes.

0,75 l

Rulandské šedé Classic – Kubík

295,-

Suché bílé víno sytě žluté barvy se zlatavými okraji. Ve vůni se snoubí sušené bylinky, lesní med a rozinky. V chuti je víno mohutné, s tóny sušené grepové kůry, přezrálých hroznů a exotického černého čaje, plné, elegantní a mnohovrstevné víno s nádherně vyváženým a dlouhým jemně minerálním závěrem.
Dry white wine of deep yellow color with golden edges. The fragrance combines dried herbs, honey, raisin. The wine is full of taste, with tones of dried grapefruit, overripe grapes and exotic black tea. A full, elegant and multi-layered wine with a wonderfully balanced and long, finely mineral finish.

0,75 l

Pálava pozdní sběr – Michlovský, Mikulovsko, Perná

295,-

Jemná vůně kvetoucích pomerančovníků a poupat růží doprovází v chuti kompotované liči s odstíny jablečného závinu v dochuti.
The delicate scent of blooming oranges and rose buds accompanies the flavor of compote-colored lychee with shades of apple flavor in flavor.

     

RŮŽOVÁ VÍNA / ROSÉ WINES

0,75 l

Frankovka Rose – Kubík

225,-

Víno s tóny lesního červeného ovoce a jahod, v chuti šťavnaté, pikantní a harmonické s nasládlou dochutí.
Wine with tones of forest red fruit and strawberries, taste juicy, spicy and harmonious with a sweet aftertaste.

     

ČERVENÁ VÍNA / RED WINES

0,75 l

Frankovka Premium pozdní sběr – Kubík

375,-

Víno rubínové barvy s fialovými záblesky, ve vůni s tóny červeného peckového ovoce, koření a dubového sudu. Chuť je plná, ovocná s kapkou dubu a jemnými tříslovinami.
Wine of ruby color with purple flashes, in aroma with tones of red peccock, spices and oak barrel. The taste is full, fruity with a drop of oak and fine tannins.

0,75 l

Chianti DOCG – Villa Nieri

375,-

Vůně je typická, ovocná, připomínající třešně, višně a harmonicky přechází až do višňového džemu. V chuti je to čerstvé, lehké až středně plné, nekomplikované a šťavnaté víno. Aroma třešní a černého peckovitého ovoce. Doporučujeme s rajčatovými omáčkami a těstovinami.
The aroma is typical, fruity, resembling cherries, sour cherries and harmoniously goes up to cherry jam. The taste is fresh, light to medium-sized, uncomplicated and juicy wine. The aroma of cherries and black peccake. We recommend tomato sauces and pasta.